Ara
  • limonfotograf

Düğün davetiyesi seçerken...Merhabalar sevgili Limon Blog okuyucuları!

Büyük güne geri sayım başladı ve düğün hazırlıkları için önünüzde uzunca bir liste var; düğün organizasyonu, düğün fotoğrafları, düğün mekanı, gelinlik, damatlık, düğün davetiyesi, evlilik alışverişi… İşte bu uzun listeye başlamak için düğün davetiyeleri en uygun adımlardan biri.

Düğün davetiyeniz, düğününüzün genel conseptini belirlemek için oldukça yardımcı olacaktır. Davetiyenizde kullanacağınız renk ve detaylar tüm organizasyon ayrıntılarını ve renklerini belirlemenizi sağlayabilir. “Çok fazla davetiye modeli var nasıl karar vereceğim?” derseniz; düğününüzün genel conseptini belirlediyseniz bu detay ve renklere uygun davetiye seçimi yapmak da oldukça kolay olacaktır.

Tüm davetiye araştırma sürecinizde ilk sorulacak soru davetli sayınız olacaktır bu neden ilk olarak istediğiniz davetiye adedini belirleyin. Bu hesabı kiş başı değil, hane veya aile olarak yapın. Bir ailede herkese tek tek davetiye göndermeyeceğiniz için, tek tek kişi hesaplamanız fazladan boş yere davetiye bastırmanız anlamına gelir aman dikkat.

Sonraki adım; renginizi belirleyin. en sevdiğiniz ve favori renginiz hangisi? Birden fazlaysa uygun tonlarla kombin yaparak bir kaç renkli consept oluşturabilirsiniz. Sonrasında sevdiğiniz, sizin için önemli olan detayları belirlemelisiniz. Çiçekli davetiyeler, minimal davetiyeler, vintage davetiyeler, figürlü davetiler gibi… Bu noktada davetiyenizi kişiselleştirmek için; isimlik, püskül, ip gibi çeşitli detaylarda ekleyebilirsiniz.

Son yıllarda davetiye modası düğün sektörüne ayak uydurarak oldukça hızlı değişiyor. Özel tasarım davetiyeler eski matbaa işi tek düze davetiye örneklerine oranla oldukça tercih edilir oldu. Tasarım davetiyeler ile gelen en önemli yenilik ise bir çoğunun zarfsız tercih ediliyor olması. Bu tasarımlarda isimlik eklenerek zarfın üzerine isim yazma işlemi de çok daha şık hale getiriliyor. Hatta masa numaralarınız, dönüş kartlarınız, masa kartlarınız davetiyenizle aynı conseptte hazırlanabiliyor.

Belirlediğiniz tüm bu detaylar ve renklere uygun davetiye tasarımları tercih ederek düğününüzde bütünlüğü ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca bir Limon Fotoğraf markası olan www.tasarimdavetiyeler.com adresinden özel tasarım davetiyeleri inceleyebilir ve online alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm kumrularımıza düğün hazırlıklarında kolaylıklar diliyoruz.

Sevgiler…

bride, damat, damatlık, davetiye, davetiye modası, davetiye tasarım, davetiyefikirleri, davetiyeler, davetiyemodeli, davetiyemodelleri, designinvitation, discekim, dışmekan, dugun, düğünblog, düğündavetiyesi, düğündışçekim, dugunfotografcisi , düğünfotoğrafçısı, dugunfotografi, düğünfotoğrafı , düğünfotoğrafları, evlilik, evlilikfotografi, gelin, gelinaksesuarı, gelinayakkabısı, gelinbuketi, gelincicegi, gelinlik, gelinmakyajı, gelinsaçı, groom, invitationideas, invitations, kocaelidugun, kocaelidugunfotografcisi, kocaelidüğünfotoğrafçısı, kocaelidüğünfotoğrafı, limonfotograf, marriage, orjinaldavetiyeler, orjinaldavetiyemoedelleri, özeldavetiyeler, photography, tasarımdavetiye, vintageinvitations, wedding, weddingblog, weddingcard, weddingidea, weddinginvitations, weddingphotographer, weddingphotography

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör