Ara
  • limonfotograf

Damatlar İçin Düğün Fikirleri!Kabul edilmeli ki düğünlerde damatlar hep es geçilir. Gelin saçı, gelin arabası, gelin odası, gelin yolu…

Bizler damatları düğün fotoğraflarında unutmadığımız gibi bloğumuzda da unutmadık ve onlar için ufak öneriler hazırladık.

Öncelikle normal bir takım mı yoksa smokin mi giymek istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında ise renk tercihi yapmalsınız;

Klasik siyah mı? Masum beyaz mı? Bordo mu? Gri mi? Yoksa son yılın modası lacivert mi? Bu noktadan sonra vücut tipinizi tanıyarak bol bol takım görmeli ve denemelisiniz.

Kusurlarınızı kapatacak önemli ipuçlarını atlamayın;

– Göbeğinizi kapatmak için kuşaktan yararlanabilirsiniz,

– Zayıfsanız bedeninizi daha dolgun göstermek için yelek kullabilirsiniz,

– Kiloluysanız fazlalıklarınızı saklayacak modern tasarım bir kruvaze takım tercih edebilirsiniz…

Detaylar önemlidir. Tıpkı gelinler gibi bir kaç dokunuşla damatlığınızı farklı ve renkli bir hale getirebilirsiniz.

Renkli papyonlar; farklı kumaş ve dokularda düğün conseptinize uygun renkte seçeceğiniz renkli bir papyon sizi sıra dışı bir damat yapabilir.Kol düğmesi; eşinizin ve sizin baş harflerinden kol düğmesi yaptırabilir veya yine conseptinize uygun simgesel bir tasarım kullanabilirsiniz.

Yaka çiçeği; gelininizin çiçeğine uygun tasarlanmış şık ve renkli bir yaka çiçeği-iğnesi kullanabilirsiniz.

Pantalon askısı; farklı tarzınızı damatlığınıza yansıtmanın en iyi yolu renkli ve sıradışı askılar olabilir.


Bunların dışında; kravatınıza yazı yazabilir, renkli ayakkabılar tercih edebilir, köstekli saat gibi çeşitli metal aksesuarlarkullanabilirsiniz.

Tüm bu detaylar sizin gelinin yanında sönük kalmamanızı ve sıradışı bir damat olmanızı sağlar. Aynı zamanda düğün fotoğrafçınız için şahane detaylar sunar, renkli düğün fotoğraflarına sahip olursunuz.

Biraz özen ve ayrıntı ile sıradışı bir damat olabilirsiniz.

Sevgiler..

bridal, bride, damat, damatlık, damatmodası, damattakımı, davetiye, discekim, dışmekan, dugun, düğündavetiyesi, düğündışçekim, dugunfotografcisi , düğünfotoğrafçısı, dugunfotografi, düğünfotoğrafı , düğünfotoğrafları, evlilik, evlilikfotografi, gelin, gelinaksesuarı, gelinayakkabısı, gelinbuketi, gelincicegi, gelinlik, gelinmakyajı, gelinsaçı, groom, groomfashion, groomstyle, groomsuit, izmit, izmitdüğünfotoğrafçısı, izmitdüğünfotoğrafı, kocaeli, kocaelidugun, kocaelidugunfotografcisi, kocaelidüğünfotoğrafçısı, kocaelidüğünfotoğrafı, limonfotograf, love , manfashion, marriage, papyon, photography, style, wedding, weddingday, weddingphotography, yakaçiçeği

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör